DRU
PLYNOVÉ KRBOVÉ VLOŽKY


Holandská firma DRU je jedním z největších výrobců plynových a elektrických krbových vložek. Zabývá se kovovýrobou již 250 let, což je jistě skvělé doporučení, pokud hledáme tradičního výrobce s mnoha zkušenostmi.

Plynové krbové vložky jsou dodávány v téměř „celoskleněném“ (nebo „celoproskleném“) designu, tzn. že mají jen minimální kovový rámeček. Ohniště může obsahovat buď věrohodnou imitaci dřevěných polen nebo oblázky. Firma DRU nabízí širokou produktovou řadu vložek vytápěných buďto zemním plynem nebo propanem, přičemž u krbových vložek se jedná vždy o uzavřené spalování, tj. napojení pomocí koncentrických rour! Při výrobě plynových a elektrických vložek využila firma DRU technologických znalostí a dlouholeté zkušenosti, takže vznikly výrobky špičkové kvality, které si již získaly dobré jméno na světových trzích a výjimečné postavení mezi obdobnými produkty. Mezi standardní prvky v obsluze patří dálkové ovládání.

Ke krbovým vložkám různých barev korpusů firma nabízí rovněž vhodné příslušenství (roury...), ale pro náročnější zákazníky i jejich obestavby. Provedení obestaveb je u plynových krbových vložek z kamene a u elektrických kromě něj i z materiálu MDF (truhlářský materiál s možností nástřiku barvy).

Firma DRU též přináší na trh dobrou zprávu pro majitele otevřených krbů, kteří stávající krby nevyužívají z důvodu prašnosti, malé účinnosti a malé bezpečnosti provozu. Řešením se pro ně může stát nainstalování plynového hořáku. Technicky se nejedná o příliš náročnou montáž a zákazník získá téměř reálný oheň bez nebezpečí vyhoření, kouře a nepořádku.

Tento typ ohniště je vždy na dálkové ovládání a dodává se s imitací dřevěných polen, která se naskládají do ohniště. Plynové hořáky jsou vybaveny bezpečnostním systémem, který v případě nedostatku kyslíku uhasí oheň a uzavře přívod plynu.

Kromě možnosti instalace plynového hořáku do stávajícího ohniště jsou k dispozici 3 druhy otevřených ohnišť se zabudovaným plynovým hořákem, které se dají zabudovat nově a to čelně nebo jako rohový nebo i trojstranný krb.

Více informací na stránkách výrobce: www.dru.nl
 
tiráž – webdesign: QUIN Multimediální studio QUIN.cz